murgi píše:Tomas ja by som tam tiez rad isiel. musime sa nejak dohodnut. Len skoda ze 509-tka dohodla akciu 1.6 na kralikoch.
Deň detí je deň detí. S tým nič nenarobíš. A bol tam aj Wlasto, takže spoločná dohoda. A keby neboli Králiky, tak by bol Malachov, bo už nás aj tam volali. Však kľudne môžete ísť na Lúky, mne tu stačí 5 ludí na akciu. Toľko OT
