STRANKA RCEXPEDITION.sk

Sem píšte podnety a pripomienky

STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod pepo » Štv 24. Mar 2011 8:38:03

Takže stranku som spustil no zatial len na skusobnu dobu :D . Prosim Vas o postrehy, namety, navrhy atd. do tohoto vlakna.
Obrázok
pepo@rcexpedition.sk
+ 421 917 111 566

MITSUBISHI L300, podvozok AXIAL SCX10, obutie: RIPSAW 1.9, HOBBYKING 2 kanál - 2.4GHz
Obrázok užívateľa
pepo
 
Príspevky: 774
Registrovaný: Štv 20. Jan 2011 21:07:06
Bydlisko: Kordíky - obec pri Banskej Bystrici ( koniec sveta )

Re: STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod petos » Štv 24. Mar 2011 10:14:32

1.
registracia na stranku a na fore nieje jedna a ta ista?
To by bolo dobre zmenit na 1 registraciu pre stranku aj forum.

2.
Fotogaleria by mohla byt pristupna aj pre anonymov.
Ked uz niekto pride na stranku,nech si moze aspon fotky pozriet a potom nech zvazi registraciu.

3.kalendar akcii neviem ci ma vyznam ho davat aj na stranku.
Nakolko budes mat cas stranku updatovat?
Mozno skor by tam mohli byt akcie co boli-a ze najnovsie vyjazdy sa planuju na fore.


A co na stranku pridat?
recenzie akcii napriklad.Ked bude aprilove stretnutie tak okrem fotiek aj nieco napisat.
(napr. kolko sa to planovalo,prejdenie celej trate,pocet ucasnikov,ukazky aut-ake podvozky boli pouzite,priebeh akcie,pekne pasaze,atd)
prikladhttp://www.modelboats.sk/akcie_bratislava_raca_2010.htm
TRX6
SCX10
Obrázok užívateľa
petos
 
Príspevky: 718
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 15:11:05
Bydlisko: BB

Re: STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod PeterP » Štv 24. Mar 2011 10:42:10

Pre pomalšie chápavých, ako napríklad ja ... kde je, prosím, uvedená adresa predmetnej stránky ? ;)
Obrázok užívateľa
PeterP
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia 18. Feb 2011 16:55:37
Bydlisko: Bratislava

Re: STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod JanoS » Štv 24. Mar 2011 13:08:45

Mitsubishi Pajero Metal top || Bruder CAT 246 RC conversion || Hexakopter XL
--
HITEC Optic 6 sport 40 MHz, 59 kanál
Graupner MX-12, 2,4 GHz
---------------------------------------------
project Nissan Patrol GR Y60
project Suzuki Jimny 2010
Obrázok užívateľa
JanoS
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 18:41:05
Bydlisko: Viničné/BA/MT

Re: STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod PeterP » Štv 24. Mar 2011 13:43:47

Aha ... to by ma teda nenapadlo :D

No a k stránke ... grafika celkom zaujímava, obsah snáď časom nejaký pribudne.

Ale tiež ma zaráža, že na stránke, ktorá má (asi ) slúžiť k propagácii a podchyteniu ďalších záujemcov je potrebné sa registrovať . Myslím si, že dosť ľudí to odradí. Aspoň ja dosť dlho váham, než sa niekde zaregistrujem. A urobím to len vtedy, ak to skutočne "stojí za to".

Tu je, len pre inšpiráciu, príklad jednoduchej lodnomodelárskej stránky. Prakticky nemá žiadnu grafiku, ale ten chalan, čo to robí (nie je z oboru IT, neovláda html) myslím s relatívne malým úsilím poskytol dostatočné informácie pre toho, kto sa chce zorientovať, o čom "to" je. Netreba sa nikde registrovať, najdete tam kontakty na ľudí aj pre orientáciu parametre modelov, ...
http://www.remorkerysk.wbl.sk/HOMEPAGE--Aktuality.html

Tak nech sa pri tvorbe RC expedition darí .
Naposledy upravil PeterP dňa Štv 24. Mar 2011 14:16:48, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
PeterP
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia 18. Feb 2011 16:55:37
Bydlisko: Bratislava

Re: STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod ggeerrii » Štv 24. Mar 2011 14:11:51

Takže moja kritika , dizajn je pekný , námet tiež , ak by som mohol upravil by som to ako píše petoS je zbytočné dávať tam kalendár akcíí ;)
čo sa týka fotiek tak by som to dal takto , Fotogaleria → akcia BB → foto by janoS , a tam by boli všetky fotky z akcie BB od neho , ;) ide o to aby tam neboli fotky len od jedného človek , viem je to dosť pracné ale veď nikto ešte nevytvoril dokonalý web zo dna na deň ;) :geek:
dalej by som tam dal dačo ako aktuality/testy http://www.rc4x4.cz/ dačo ako je tam , dakto napíše dáky dobrý článok a hodí sa to tam , 8-) aby tam ludai chodili nie len kvôli fotkáma le aj článkom ,
dalej by som dal jednotnú registráciu pre stránku a aj forum , ako navrhol PetoS
a spravil by som mapku jazdcov ;) :D kdesi som to vydel , bola to mapka s bajami , podla toho by sa vedelo kde je najvetšie zastupenie jazdcov kde treba plánovať organizovať akcie ;)
a nakoniec k tomu o nás tam by som dal tu mapku alebo dačo ako toky zoznam slovenských rc scale jazdcov
napríklad dačo ako majú češi http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=En ... tent&tid=7
uvidíš je to síce dlhá práca ale bude rto stáť za to , a ak by si chcel pomôcť tak rád pomôžem ;)
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
1993 jeep wrangler yj 4.0 :mrgreen:
Pajero Wagon ´93 - výstavba
Obrázok užívateľa
ggeerrii
 
Príspevky: 481
Registrovaný: Str 26. Jan 2011 19:32:03
Bydlisko: Žilina

Re: STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod pepo » Štv 24. Mar 2011 23:29:19

Kritiku samozrejme prijimam. Ano s tou registraciou mate pravdu ( zrusim ) , PetoS dobre namety a navrhy daco pospekulujem. Ggeerrii fotogaleria bude taka aka je nevidim vyznam v tom to komplikovat a uvadzat foto ( JanoS, pepo, ggeerii atd . ) - fotky su od roznych ludi ale take , ktore stoja za to. ved na expeddicke podebatime.
Obrázok
pepo@rcexpedition.sk
+ 421 917 111 566

MITSUBISHI L300, podvozok AXIAL SCX10, obutie: RIPSAW 1.9, HOBBYKING 2 kanál - 2.4GHz
Obrázok užívateľa
pepo
 
Príspevky: 774
Registrovaný: Štv 20. Jan 2011 21:07:06
Bydlisko: Kordíky - obec pri Banskej Bystrici ( koniec sveta )

Re: STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod ggeerrii » Pia 25. Mar 2011 7:16:35

ja osobne mám oftky z BB od zuzy , mna petoS a JanoS, tak ak by si chcel môžem ti ich doniesť na USB taktiež mám fotky z martiniek od viacerých osôb a aj fotky z jeryho akcie :lol: od viacerých osôb 8-) ak by si chcel nie je problem hodit ti to na USB ;)
a ešte čo by si povedal na tie novinky :?: alebo dáke také články :?: :idea:

ozaj ak budete s hollyml tak mu prosím povedzte že ak má ešte tie nálepky z akcie BB aby my 2 doniesol , ďakujem
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
1993 jeep wrangler yj 4.0 :mrgreen:
Pajero Wagon ´93 - výstavba
Obrázok užívateľa
ggeerrii
 
Príspevky: 481
Registrovaný: Str 26. Jan 2011 19:32:03
Bydlisko: Žilina

Re: STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod pepo » Pia 25. Mar 2011 8:06:14

nalepky este dake hadam su. ak mam donesiem.
Obrázok
pepo@rcexpedition.sk
+ 421 917 111 566

MITSUBISHI L300, podvozok AXIAL SCX10, obutie: RIPSAW 1.9, HOBBYKING 2 kanál - 2.4GHz
Obrázok užívateľa
pepo
 
Príspevky: 774
Registrovaný: Štv 20. Jan 2011 21:07:06
Bydlisko: Kordíky - obec pri Banskej Bystrici ( koniec sveta )

Re: STRANKA RCEXPEDITION.sk

Poslaťod ggeerrii » Pia 25. Mar 2011 8:11:35

ok Ďakujemm ;)
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
1993 jeep wrangler yj 4.0 :mrgreen:
Pajero Wagon ´93 - výstavba
Obrázok užívateľa
ggeerrii
 
Príspevky: 481
Registrovaný: Str 26. Jan 2011 19:32:03
Bydlisko: Žilina

Ďalší

Späť na Podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron