TRIAL 2015

Sem píšte podnety a pripomienky

Re: TRIAL 2015

Poslaťod cerno » Ned 30. Nov 2014 21:24:44

ja som za kategorie 1.plast
2.lexan
3.zeny
4.junior
a bodovanie by sa mohlo zjednotit aby sa po skonceni serialu dala odhadnut obtiaznost trate
a samozrejme som tiez za to aby sa losovali dvojice ktore sa budu navzajom bodovat
Obrázok užívateľa
cerno
 
Príspevky: 680
Registrovaný: Štv 19. Sep 2013 22:16:26
Bydlisko: poprad

Re: TRIAL 2015

Poslaťod hollyml » Pon 01. Dec 2014 15:00:38

Trial je jednoznacne vec ktorej sa vzdy rad zucastnim ale ....

1) Uvedomme si, ze gro nasich stretnuti by mali byt expedicie. Trial by mal byt doplnok k expedicii pripadne ojedinela samostatna sutaz.
2) Bodovanie je na diskusiu a preto navrhujem stretnutie usporiadatelov trialov a v priamej rozprave dohodnut bodovanie a pravidla.
3) Usporiadatelia by sa mali stertnut a vytvorit kalendar akcii na rok 2015. Aby sa nestavali veci ako napr. Marcel si uz rezervoval termin jar 2015 kedy ako iste vie pripravujeme velku expediciu ktorej sucastou je aj trial. Boli by teda dve akcie v blizkom case na rovnakom mieste.
4) Rozdelenie kategorii bol vzdy kamen urazu a to chce tiez samostatnu debatu.

Pravidla trialu ktore sme my ako RCexpedition priniesli su tu http://www.rcexpedition.sk/pravidla-pre-trial/
Urcite bude len v zaujme dalsich sutazi aby sa tie pravidla upravili a pouzivali na vsetkych trialovych stretnutiach.
Budem rad ked kazdy prida svoj postrech ci pripomienku, ale myslim, ze samotne rozhodnutie o zmene, alebo teda o odsuhlaseni konecnych pravidiel bude v rukach tych ktori trial organizuju.

Otazka :?: :?: :?: :?:
Kto ma zaujem organizovat expedicie alebo trial vo svojom okoli nech sa sem prihlasi. Dohodneme si spolocne stretnutie na zjednotenie diania v nasej komunite.

Posledna vec na ktoru chcem opakovane poukazat je:
Trial mam velmi rad, ale radsej mam kvalitnu expediciu. Ja osobne a taktiez ludia okolo mna. Teda RCexpedition sme toho nazoru, ze expedicie by mali zostat prvorade.
Obrázok užívateľa
hollyml
 
Príspevky: 1637
Registrovaný: Pia 21. Jan 2011 16:18:57
Bydlisko: Kordíky. Obec pri BB.

Re: TRIAL 2015

Poslaťod marcel » Pon 01. Dec 2014 16:52:06

Tomaš ano hlavné su " expedície " , ale .. okrem dvoch ktore organizujete / leto a zima / je jazdenie na vzajmnom dohodnuti cez forum resp telefonicky.
Vacsinou na strednom Slovensku jazdievame klasika zostava BB / Petos,Doktorovci a ja + občas niekto / s chalanmi z MT / matuś ,gavo,Jaro,Ludo /,
akcie si robia Revučania a chalani z Popradu , pripadne sa niečo dohodne a zrealizuje celoSK 2-3 krat v roku.
Takže ohľadom organizácie Expedíc -vždy sa dohadujú miesta a čas stretnutia cez fórum staći sledovať a pridať sa...
Pravdu povediac milo ma prekvapil záujem o prvý trial u mňa v BB / dúfam že nie len pre ceny :P / , ale tak isto počet kolkí sme sa zišli v Revucej + - 25 je pekné číslo. a krásna účasť
Samozrejme trial v BB nebudem miešat s Vami organizovanou akciou a hlavne vśetko záleži od jarného počasia , ale určite minimálne 2 preteky v roku 2015 urobím a určite bude o čo ako posledne bojovať ceny budú podobné pripadne rožširené
takže kto bude mať chuť a čas príde / Trať sa už po inspirácii z Revucej upravuje a do jari bude eňoňuňo .. / Stačí impulz od cahalnov z PP ,RV ,MT + ďalsích že majú záujem príssť si zajazdiť z BB sa dáme dokopy a dohodneme si termín .
Stanovovať presné termíny je myslím ešte zavčasu a všetko budeme riešiť na konci zimy / podĺa počtu trial dráh / , resp si k tomu môžme sadnúť ,ľahnuť , postaviť sa čelom na Winterke 2014
Obrázok užívateľa
marcel
 
Príspevky: 2235
Registrovaný: Ned 25. Nov 2012 21:49:10
Bydlisko: Králiky

Re: TRIAL 2015

Poslaťod cerno » Pon 01. Dec 2014 20:44:57

hollyml píše:Trial je jednoznacne vec ktorej sa vzdy rad zucastnim ale ....

1) Uvedomme si, ze gro nasich stretnuti by mali byt expedicie. Trial by mal byt doplnok k expedicii pripadne ojedinela samostatna sutaz.
2) Bodovanie je na diskusiu a preto navrhujem stretnutie usporiadatelov trialov a v priamej rozprave dohodnut bodovanie a pravidla.
3) Usporiadatelia by sa mali stertnut a vytvorit kalendar akcii na rok 2015. Aby sa nestavali veci ako napr. Marcel si uz rezervoval termin jar 2015 kedy ako iste vie pripravujeme velku expediciu ktorej sucastou je aj trial. Boli by teda dve akcie v blizkom case na rovnakom mieste.
4) Rozdelenie kategorii bol vzdy kamen urazu a to chce tiez samostatnu debatu.


moj nazor na vec k bodu 1:trial sa ukazal byt velmi atraktivny bud to kvoli cenam :lol: ale ja si myslim ze skor koli nasim sutazivim duchom pre mna osobne je trial gro a expedicia len doplnok o tom co bi malo bit gro by sme mohli hlasovat
s bodom 2 a 3 plne suhlasim
a bod 4:tam nevydim problem chlapi plast lexan dve kategorie zeny a deti nech jazdia na hoci com
ale to je len moj nazor a berte to jak moj prispevok k rozprave :yahoo:
Obrázok užívateľa
cerno
 
Príspevky: 680
Registrovaný: Štv 19. Sep 2013 22:16:26
Bydlisko: poprad

Re: TRIAL 2015

Poslaťod Peter509 » Pon 01. Dec 2014 21:03:28

Ku kategóriám:
-muži lexan
-muži abs
-ženy a detváky spolu. Žien veľa nepreteká, takže je to viac-menej zbytočné riešiť.
Môj názor.
Obrázok užívateľa
Peter509
 
Príspevky: 2236
Registrovaný: Sob 22. Jan 2011 16:35:55
Bydlisko: Nemce, okres Banská Bystrica

Re: TRIAL 2015

Poslaťod Ludo44 » Pon 01. Dec 2014 21:35:00

Chlapi ked mam napr. podvozok SCX 10 na tom karoseria lexan alebo abs aky je v tom rozdiel ? Tomuto moc nerozumiem , myslel som že skôr v podvozkoch bude treba deliť modely .
Obrázok užívateľa
Ludo44
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Str 11. Jún 2014 21:07:16
Bydlisko: Martin

Re: TRIAL 2015

Poslaťod cerno » Pon 01. Dec 2014 21:52:23

Lexan skoro nic nevazi tym padom mas nizsie tazisko a podvozki aspon podla mna maju svoje aj vyhody aj nevyhody
Obrázok užívateľa
cerno
 
Príspevky: 680
Registrovaný: Štv 19. Sep 2013 22:16:26
Bydlisko: poprad

Re: TRIAL 2015

Poslaťod murgi » Pon 01. Dec 2014 22:18:42

neda mi nenapisat.
co ked prides s upravenym clawlerom? do akej kategorie spadnem? Alebo mi zakazete sutazit? potom trial ako taky ma medzery. Preto sa my snazime robit trial ako doplnok k expedicii, aby sme mali aj nejaku tu sutaz. Ak to zacneme brat opacne ze trial je gro tak vsetci zacneme upravovat auta na cisty trial.
Ja som bol toho nazoru ze ked niekto chce robit trial mal by spravit aj expedicku, ale nie taku ako pise marcel ze sa v sobotu stretneme ide si pojazdit. malo by to byt aj pre cespolnych, aby sa im oplatilo prist. niecim zaujat, mozno poradit s ubytovanim, stravou, atd. proste aby sa stretli ludia z celeho sk. Toho roku sa to pekne podarilo Revucanom. zaco im tlesk tlesk . A tak by to malo byt podla mna. Navyse slovensko je velmi pekna krajina, ktoru sa oplati spoznavat. :sk:
Obrázok užívateľa
murgi
 
Príspevky: 851
Registrovaný: Pia 13. Jan 2012 13:02:21
Bydlisko: Kordíky

Re: TRIAL 2015

Poslaťod cerno » Pon 01. Dec 2014 23:17:38

a co to znamena upraveny crawler lebo aj scx je crawler ale ak mas na mysli kabinu v mierke1:20 a kolesa 1:8 tak ta nepustia na tuti myslim ze podmienka je aspon priblizna mierka 1:10 a ked si das na hoc jakeho pavuka velku kasnu a mensie kolesa tak si tam kde mi ked ne v este vedsej nevihode
Obrázok užívateľa
cerno
 
Príspevky: 680
Registrovaný: Štv 19. Sep 2013 22:16:26
Bydlisko: poprad

Re: TRIAL 2015

Poslaťod murgi » Uto 02. Dec 2014 8:41:44

povedzme pridem s mavericom ktoremu zuzim napravy. budem mat lexan kasnu a mozno pridam este zadnu natacaciu napravu. berem to trocha z extremu, ale aj taky pripad moze nastat. A myslim si ze pokial bude viac trialov tak vsetci pojdu do lexan karoserii. ale to je moj nazor.
Obrázok užívateľa
murgi
 
Príspevky: 851
Registrovaný: Pia 13. Jan 2012 13:02:21
Bydlisko: Kordíky

PredchádzajúciĎalší

Späť na Podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron