Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Všetko čo neviete kam dať

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod TomasZoban » Štv 12. Dec 2013 22:14:19

Tak ako ho mám pripevnit
TomasZoban
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon 14. Okt 2013 16:05:25
Bydlisko: Revúca

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod djmayo » Štv 12. Dec 2013 22:18:31

Obrázok užívateľa
djmayo
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Ned 13. Jan 2013 0:30:13
Bydlisko: Raková, okr. Čadca

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod marcel » Štv 12. Dec 2013 22:24:20

mas axial wranglera ? v predu más taku rozperku z boku ingusami spojenu na šasi - plastovu .daj ju preč a daj si vyrobit alebo si vyrob miesto nej kovovú platnicku aby pretrcala pred karoseriu a na ńu primontuj naviják.
skus trocha pomedalrcit zapni fantaziu predstavivost a pozri si dake foto an nete ako to maju druhi rc modelari
napriklad...https://plus.google.com/+RCexpeditionSlovensko/posts pozri si mojho arctica6x6
Obrázok užívateľa
marcel
 
Príspevky: 2235
Registrovaný: Ned 25. Nov 2012 21:49:10
Bydlisko: Králiky

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod djmayo » Štv 25. Sep 2014 21:06:06

Zdravim kolegovia,

takze vratim sa k teme...

Ako som na minulej stranke spomenul, podarilo sa mi sprevadzkovat uzavierku zadneho diferaku a ovladat ju radiom. No a dnes mozem povedat, ze je hotova aj predna, aj ked sa s tym chlapci v tunajsej nastrojarni trosku museli pohrat. Ale uspesne. Takze prikladam prve video z testu v terene. Nech sa paci, kto ma chut a chvilku, moze nahliadnut...

http://youtu.be/rp3LIaywrRQ

Zatial sa majte, dalsie video s vacsimi detailami prilozim casom.
Obrázok užívateľa
djmayo
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Ned 13. Jan 2013 0:30:13
Bydlisko: Raková, okr. Čadca

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod oliver » Štv 25. Sep 2014 21:11:29

video je súkromné nedá sa otvoroť
Team: RCExpedition
Car: Land Rover Defender D90 Camel Trophy
Mitsubishi Pajero 3500 V6
http://trekker.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
oliver
 
Príspevky: 503
Registrovaný: Str 17. Júl 2013 18:24:00
Bydlisko: Kameničany, Obec pri Ilave

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod djmayo » Štv 25. Sep 2014 21:16:50

chce to chvilku, udajne sa to indexuje...

...YouTube .... :PC:
Obrázok užívateľa
djmayo
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Ned 13. Jan 2013 0:30:13
Bydlisko: Raková, okr. Čadca

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod marcel » Štv 25. Sep 2014 21:37:56

zaujimave :idea: ale v naśich podmienkach jazdenia asi nepraktické , tak ako vidno prechod prekáźky na tvojom videu..jedinú vyhodu by som videl v točivom teréne ze sa da vypnut dialkovo jedna náprava a auto ma vačší uhol točenia - možno trial ale to sa jazdí raz ,dva krat za rok a pravidla neviem či to povoĺujú . tieš som špekuloval o niečom podobnom vyrbiť z použitím magnetu na diferencialy resp otv/zatv cez servo , ale som to zavrhol ..nevidno ako to máś ty vymyslené a urobené .ak to nie je /R / tajomstvo ukážeś.. :?:
Obrázok užívateľa
marcel
 
Príspevky: 2235
Registrovaný: Ned 25. Nov 2012 21:49:10
Bydlisko: Králiky

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod oliver » Štv 25. Sep 2014 21:57:20

mne sa to mooc páči :up: :up: :up:
Team: RCExpedition
Car: Land Rover Defender D90 Camel Trophy
Mitsubishi Pajero 3500 V6
http://trekker.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
oliver
 
Príspevky: 503
Registrovaný: Str 17. Júl 2013 18:24:00
Bydlisko: Kameničany, Obec pri Ilave

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod djmayo » Štv 25. Sep 2014 22:24:25

Nesuhlasim, vyznam to ma. Staviame predsa modely reálnych aut, ci nie ?! Tak ja som zacal riesit to, co mozno este len malo z nas... Mozno to nema vyznam v tazkom terene, ale skusal si pojazdit po asfalte s uzávierkami... Kruti ti gumami a krizi cely podvozok, skusim ti poslat video pri otvorenom zadnom diferaku a odpojenom prednom nahone v jazdeni po trave alebo betone/asfalte, budes prekvapeny ovladatelnostou a lahkostou ovladania. A v terene to nie je vzdy o uzávierkach - ak si s autom na strmom svahu a presmyknes vsetkymi kolesami naraz, auto ti zo stopy vypadne hned, pri otvorených diferakoch vidis, kde su rezervy a ako sa z problemu "vyhrabat". A podalsie - takto je to viac realistickejsie. Nejde len prekazku prekonat na uzávierkach... To dokaze kazdy. Skus to najprv bez nich. Je to vacsia zabava, aspon pre mna. No a ked uz sa snazime z posledných sil vysperkovat nase " kraxne so vsetkymi moznymi skraslovacimi scale prvkami", myslim, ze by sa niekto mohol zaoberat aj myslienkou ovladania nahonu. Tak teda prepac Marcel, ze som s tym takmer rok zabil ... Ak budem pokracovat vo vymakavani krabice na podvozok, tak mam uz otazku riadenia nahonu vyriesenu...

Samozrejme, ak bude niekto zhanat detaily prestavby, rad pomozem.
Obrázok užívateľa
djmayo
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Ned 13. Jan 2013 0:30:13
Bydlisko: Raková, okr. Čadca

Re: Jeep Wrangler Rubicon - poradna

Poslaťod cerno » Pia 26. Sep 2014 7:31:03

Naopak je super co si urobil s tym autom teraz mas ovela namakanejsiu hracku a s mojej strany mna by zaujimalo spotreba baterie na rovnakej trase ale s rozdielnymi nahonmi mohol by si spravit test spotreby
Obrázok užívateľa
cerno
 
Príspevky: 680
Registrovaný: Štv 19. Sep 2013 22:16:26
Bydlisko: poprad

PredchádzajúciĎalší

Späť na Servis garage

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť