Strata vykonu

Motory, regulátory,prevodovky atď..

Re: Strata vykonu

Poslaťod murgi » Str 10. Jan 2018 8:56:32

Skoda ze si neprisiel na Winterku. boli by sme sa nato pozreli viaceri.
Urcite by sa aj nasli nejake diely na vyskusanie.
Pozri ci nemas aj nejake vole v pohonnom ustrojenstve a naopak ci podvozok nejde nejak tazko. ci pastorok z motora nieje velmi na tesno na kolese z prevodovky.
Obrázok užívateľa
murgi
 
Príspevky: 851
Registrovaný: Pia 13. Jan 2012 13:02:21
Bydlisko: Kordíky

Re: Strata vykonu

Poslaťod losimiso » Str 10. Jan 2018 22:02:29

ziadne vyditelne vole. ani nic co by islo tazko . dnes som skusal regulator z kamaratovho auta a teda aj vysielacku s primacom a spravalo sa to rovnako. Tak ja uz neviem naozaj. Idem tam este skusit dat povodny motorcek.
losimiso
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon 13. Jún 2016 17:16:48
Bydlisko: Namestovo

Re: Strata vykonu

Poslaťod losimiso » Uto 22. Máj 2018 20:22:02

Dnes som pripojil k baterii aj alarm nastavil som ho na 3,7V na clanok. Chvilka jazdenia v pohode a potom ak uz prisla prekazka povedzme schodik. auto nemalo silu nan vyst. Ak som chvilu takto auto podrzal pod plynom hned klesla bateria pod 3,7V. Po rovnom terene auto beha smelo dalej. Prehodil som druhu bateriu nabytu a takysto do kopca uz nevyslo. A takysto stiahlo bateriu. Su zle baterky ? Alebo sa mozu takto spravat ak je zly motorcek.? Pripominam vsetko je tam povodne, mechanicke casti idu bez tazkosti.
losimiso
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon 13. Jún 2016 17:16:48
Bydlisko: Namestovo

Re: Strata vykonu

Poslaťod murgi » Str 23. Máj 2018 8:49:19

Podla tohto co pises su zle tie baterky (stare). ako dlho boli nabite?
Ake maju presne hodnoty tie baterky hlavne aku maju hodnotu vybijania (10C,20C,15C).
mas v aute este zapojenie nieco insie ako pohon a ovladanie volantu (napr. svetla, navijak). ak ano odpoj a skus. Skoda ze sa nezastavis na niektoru z expedicii, mohlo sa kadeco vyskusat
Obrázok užívateľa
murgi
 
Príspevky: 851
Registrovaný: Pia 13. Jan 2012 13:02:21
Bydlisko: Kordíky

Re: Strata vykonu

Poslaťod losimiso » Str 23. Máj 2018 9:05:01

Nie nic ine uz nieje zapojene. Hodonta je 30C. Neviem na kolko presne su nabite lebo mam len zakladnu nabijacku s diodami :) No velmi rad by som sa zucastnil expedicie ale v okoli nic nieje a taku dialku s takymto autom sa mi neoplati ist. :D Ale na ceste je uz axial scx10 tak snad niekedy. Pripadne ak by ste mali zaujem prist na modelarsky den ktory sa tu bude konat v Namestove
losimiso
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon 13. Jún 2016 17:16:48
Bydlisko: Namestovo

Predchádzajúci

Späť na Motory, servá a pohon vozidla

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron